UAB „Nordnix“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, teikianti šalto ir sauso sandėliavimo paslaugas Klaipėdos miesto centre (toliau - „Centras“) ir Klaipėdos uoste (toliau - „Uostas“),  profesionaliai dirbanti klientams ir partneriams nuo jos įkūrimo Lietuvoje 1994 metais. 2021 m. pabaigoje, didžiulę patirtį sukaupusios ir gerai žinomos įmonės UAB „Green Terminal“, UAB „Green Transport“, tapo įmonės UAB „Nordnix“ dalimi ir pakeitė pavadinimą į UAB „Nordnix“, šis susijungimas leido pagerinti paslaugų kokybę, išplėsti paslaugų spektrą bei užtikrinti mažiausią paslaugų kainą.

Vienas iš didžiausių įmonės privalumų yra sandėliai, esantys strategiškai patogiose vietose. Sandėliai yra arti visų pagrindinių naudojamų transporto taškų – uosto, geležinkelio, automagistralės, muitinės ir t.t.

 „Centras“ sandėlis įsikūręs strategiškai patogioje vietoje - Klaipėdos miesto centre, adresu Šilutės pl. 9,  maždaug už 4 kilometrų nuo Klaipėdos uosto ir už 4 kilometrų nuo automagistralės (Klaipėda - Vilnius) bei turi 511 metrų patogią geležinkelio atšakos prieigą. Čia nuomai galite rasti įvairaus dydžio sandėlio patalpų – nuo 30 kv. m iki 420 kv. m. Sandėlių tipai – šalti (iki -22℃ temperatūros) ir nekontroliuojamo temperatūrinio rėžimo sandėliai. Iš viso galime pasiūlyti sausam sandėliavimui 4500 kv.m. bei šaltam sandėliavimui (iki -22℃) apie 1520 kv.m. sandėliavimo patalpas. Taip pat įmonės teritorijoje veikia Lietuvos Respublikos muitinės postas, kas yra tikrai didelis privalumas klientui, kai reikalingas muitinės procedūrų forminimas. Taip įmonė nuomoja ir administracines patalpas, kas yra didelis privalumas verslui, norint būti šalia savo sandėliuojamos produkcijos, kad operatyviai veikti. Įmonės teritorija saugoma bei stebima 24 val. per parą.  

Taip pat galime pasiūlyti šalto sandėliavimo paslaugas moderniame, 5 aukštų, „Uostas“ sandėlyje - šaldytuve, kuris įsikūręs labai patogioje vietoje, Klaipėdos uoste, bendrovės AB ,,Klaipėdos Smeltė“ teritorijoje, šalia veikia MSC konteinerių linijos terminalas, kas yra labai patogų norint perkrauti konteinerius. Šaldytuvas nuo krantinės nutolęs 30 m. kas yra labai didelis privalumas kroviniams atvykstantiems laivais, taip pat šalia yra geležinkelio atšakos.

Didėjant sandėliavimo paslaugų poreikiui savo klientams galime pasiūlyti kompleksines sandėliavimo ir logistines paslaugas. Mūsų plataus spektro logistikos sprendimai užtikrina, kad visa produkcijos tiekimo grandinė veikia kaip šveicariškas laikrodis. Logistikos paslaugas apima: agentavimas, ekspedijavimas, muitinės tarpininkų paslaugos ir kitos paslaugos pagal poreikį.

Susisiekite su mumis ir gaukite individualų paslaugos pasiūlymą atitinkantį jūsų poreikius ir patenkinantį jūsų lūkesčius. Mes užtikrinsime krovinių saugumą, garantuojame jų tinkamą priežiūrą bei laikymo sąlygas. Mūsų partneriai yra gamybos, prekybos ir realizacijos lyderiai Lietuvoje ir įvairiose šalyse ar regionuose.

 

 

UAB „Nordnix“ įmonės teikiamos paslaugos – svarus indėlis į Jūsų verslo sėkmę!